Plisy oraz rolety dzień-noc w Bolszewie

rolety na wymiar

Oferujemy wysokojakościowe rolety dzień-noc oraz plisy w Bolszewie i innych miastach woj. pomorskiego. Montowane przez nas systemy osłon okiennych są idealnym połączeniem niebanalnego stylu, funkcjonalności i trwałości. Pomagamy klientom w wyborze rozwiązania odpowiadającego na ich indywidualne potrzeby i wymagania.

Rolety dzień-noc dla większego komfortu

Rolety dzień-noc cieszą się szczególnym zainteresowaniem naszych klientów. To zasługa innowacyjnej konstrukcji składającej się głównie z naprzemiennych pasków materiałowych i przezroczystych. Dzięki niej możliwa jest szybka i wygoda regulacja światła wpadającego do przestrzeni przy jednoczesnym zapewnieniu poczucia komfortu i prywatności. To sprawia, że rolety dzień-noc najczęściej zastępują tradycyjne zasłony. Na ich dużą popularność wpływa nie tylko praktyczność, ale też elegancki design. Dlatego rolety dzień-noc z powodzeniem są wykorzystywane do aranżacji klasycznych lub nowoczesnych wnętrz.

Niezawodne plisy w naszej ofercie

Możliwość łatwej regulacji oświetlenia zapewnią też plisy, które w Bolszewie montujemy od wielu lat. W naszej ofercie cechują się ponadczasową klasą idącą w parze z wytrzymałością. Cechy te zapewnia harmonijkowy układ plis, które wyróżnia możliwość zasłaniania dowolnej części okna poprzez przesuwanie w górę i w dół. Dodatkowo osłony doskonale sprawdzają się zarówno w większych, jak i mniejszych wnętrzach, co jest zasługą kompaktowej budowy. Po zamontowaniu plisy nie wystają poza listwę przyszybową, dzięki czemu wyposażając przestrzenie nie zaburzają ich przestronności.

Oferowane przez nas plisy i rolety dzień-noc realizujemy w Bolszewie terminowo, ciesząc się zaufaniem wymagających klientów. Pomożemy w doborze odpowiedniej kolorystyki, aby model idealnie pasował do danej aranżacji wnętrza. Zapraszamy!