Plisy, rolety dzień-noc i inne osłony okienne Koleczkowo

rolety na wymiar

Obecnie ogromną popularnością w dziedzinie osłon okiennych cieszą się rozwiązania zarówno funkcjonalne, jak i dekoracyjne. Oferujemy montaż rolet klasycznych, dzień-noc, plis i innych wyrobów na terenie Koleczkowa. Nasze produkty są gwarancją najwyższych standardów wykonania i wspaniałej estetyki. W zakres oferowanych usług wchodzą profesjonalne doradztwo i bezpłatny pomiar okien, dzięki czemu aktywnie pomagamy dobrać skuteczne rozwiązania spełniające potrzeby naszych Klientów. Proponujemy bogaty wybór wytrzymałych tkanin oraz ciekawych odcieni. Dzięki temu nasze osłony świetnie sprawdzą się zarówno w klasycznych wnętrzach, jak i nowoczesnych aranżacjach. Zapraszamy do kontaktu!

Rolety dzień-noc

Rolety dzień-noc są nie tylko bardzo praktyczną, ale także modną propozycją na skuteczną osłonę na okno. Rozwiązanie w postaci plisowanych pasków materiału i warstwy półprzezroczystej to gwarancja prywatności i doskonałej ochrony przeciwsłonecznej. Osłony wyróżniają się imponującą wytrzymałością i praktycznością w codziennym użytkowaniu dzięki prostej i solidnej budowie. Wysokość rolet dzień-noc można bardzo łatwo regulować za pomocą funkcjonalnych koralików. To także elegancki element wystroju wnętrz, doskonale komponujący się z przestrzeniami urządzonymi w różnym stylu. Nasze rolety dzień-noc, które oferujemy na terenie Koleczkowa, są dostępne m.in. w kolorze białym, brązowym, mahoniowym, sosnowym i czarnym.

Plisy

Jeśli poszukujesz rolet, które umożliwią Ci szybkie i dokładne zasłonięcie wybranej części okna, to idealnym wyborem będą plisy. Mieszkańcom Koleczkowa oferujemy przygotowanie profesjonalnego projektu osłon w wybranej tkaninie i kolorze, a następnie montaż we wskazanej lokalizacji.

W naszej ofercie dostępne są także rolety o funkcji zaciemniającej. Dla dużych okien i przeszkleń np. w salonach kosmetycznych, masażu i hotelach oraz biurach polecamy natomiast funkcjonalne żaluzje pionowe.

Nasze plisy nie wychodzą z listwy i są pozbawione kasety, dzięki czemu wiążą się z niewielkim ryzykiem uszkodzenia ściany podczas otwierania okna. Funkcjonalne uchwyty znajdujące się w górnej i dolnej części konstrukcji umożliwiają precyzyjną regulację stopnia zaciemnienia. Dostępne w różnych kolorach i wzorach do wyboru doskonale współgrają z różnymi wnętrzami. W naszej ofercie znajdują się także plisy dachowe z powłoką metaliczną, które są idealne na poddasze.

Funkcjonalne i estetyczne osłony okienne

W naszej ofercie znajdują się także tradycyjne rolety w kasetach, które wnoszą komfort i przytulną aurę do pomieszczenia. Wytrzymała konstrukcja, wysokowartościowe tkaniny i bogata paleta kolorów sprawiają, że są nieodłącznym elementem współczesnej sypialni, salonu i innych pomieszczeń. W przypadku okien o dużych wymiarach i przeszkleń idealnie sprawdzą się żaluzje pionowe. To naturalny wybór dla innowacyjnych biur, salonów kosmetycznych czy hoteli, których dewizę stanowi zapewnienie Klientowi doskonałej wygody. Wiemy także, jak dużym problemem – szczególnie w sezonie letnim – potrafią być owady przedostające się do wnętrza domu przez uchylone okno. Nasze moskitiery tworzą skuteczną barierę zatrzymującą muchy i komary, co stanowi alternatywę dla silnych środków owadobójczych.