Plisy i rolety dla mieszkańców Kosakowa

rolety na wymiar

Funkcjonalne i estetyczne osłony okienne cieszą się ogromną popularnością we współczesnej aranżacji wnętrz. Gwarantują niepowtarzalny komfort i ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, a przy tym pozostają modnym elementem wystroju. Oferujemy bezpłatny pomiar okien oraz montaż rolet i plisów na terenie Kosakowa. Usługi świadczymy zarówno w mieszkaniach i domach jednorodzinnych, jak i w biurach i miejscach użytku publicznego. Oferujemy produkty najwyższej jakości, wykonane z wytrzymałych tkanin i dostępne w różnych wersjach kolorystycznych. W naszej ofercie znajdują się rolety materiałowe, dzień-noc, plisy, żaluzje pionowe i moskitiery. Zapraszamy!

Rolety wewnętrzne

Współcześnie trudno wyobrazić sobie komfort we własnym domu bez praktycznych rolet materiałowych wewnętrznych. Nie tylko skutecznie chronią pomieszczenie przed przenikaniem promieni słonecznych, ale także gwarantują prywatność. Zajmujemy się profesjonalnym montażem rolet w kasecie na terenie Kosakowa. Wybrane podczas wstępnych konsultacji z Klientem osłony mocujemy do listwy przyszybowej, dzięki czemu są bardzo trwałe i stanowią doskonałą inwestycję na wiele lat. Proponujemy bogaty wybór dostępnych tkanin i kolorów do wyboru. W naszej ofercie znajdują się rolety o mniejszych i większych właściwościach zaciemniających, co umożliwia dostosowanie materiału do własnych potrzeb. Zróżnicowana paleta odcieni ułatwia aranżację wnętrza w modnym stylu. Dzięki naszym roletom równocześnie zadbasz o odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu i stworzysz olśniewający wystrój.

Rolety dzień-noc

Oferujemy montaż rolet dzień-noc na terenie Kosakowa, które doskonale łączą praktyczny wydźwięk z atrakcyjną estetyką. To nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie umożliwiające swobodną regulację wysokości osłon, a w rezultacie – ilości światła w pomieszczeniu. Dzięki temu umożliwiają stworzenie przytulnej i komfortowej przestrzeni w modnym wydaniu. Półprzezroczyste, plisowane paski materiału w roletach dzień-noc skutecznie zastępują firanki i zapewniają intymność mieszkańcom. Są funkcjonalną ozdobą wyróżniającą się innowacyjnym designem, który czyni z nich elegancki element nowoczesnych wnętrz. Rolety dzień-noc, które montujemy w Kosakowie, są także bardzo łatwe w użyciu: stopień zaciemnienia można modyfikować za pomocą poręcznych koralików.

Plisy, żaluzje pionowe i moskitiery

Plisy są ciekawym rozwiązaniem umożliwiającym zasłonięcie dowolnej części okna. Oferujemy profesjonalny montaż rolety w świetle szyby, z zachowaniem najwyższych standardów wykonania. Plisy, które zakładamy na terenie Kosakowa, umożliwiają bardzo precyzyjną regulację wysokości osłony za pomocą specjalnych uchwytów. Nasz zróżnicowany asortyment umożliwia łatwe dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb i charakteru danego pomieszczenia. Żaluzje plisowane zaciemniające najlepiej sprawdzą się w sypialni i w pomieszczeniach znajdujących na południowej stronie domu. Natomiast plisy transparentne i półprzezroczyste zapewniają głównie intymność w pokoju i pełnią funkcję osłaniającą.

W naszej ofercie znajdują się także żaluzje pionowe, które są niezastąpione w pomieszczeniach z dużymi oknami i eleganckimi przeszkleniami. Doskonale wyglądają w biurach, salonach piękności i przychodniach. Wiemy także, jak dużym utrapieniem, szczególnie w okresie letnim, potrafią być muchy i komary. Nasze moskitiery nie pozwalają owadom przedostać się do wnętrza pokoju, zapewniając komfort domownikom.