Rolety plisowane Puck

rolety na wymiar

Plisy i rolety dzień-noc to odmienne rozwiązania osłon okiennych umożliwiające skuteczne dostosowanie oświetlenia według własnych upodobań. Dlatego z przyjemnością pomożemy w idealnym dopasowaniu systemu do potrzeb klienta, gdzie kolorystyka praktycznych tkanin stworzy harmonię z całym wystrojem wnętrza. Rolety plisowane oraz dzień-noc oferujemy w Pucku oraz innych miastach woj. pomorskiego.

Komfortowe i trwałe rolety dzień-noc

Rolety dzień-noc składają się z naprzemiennych pasków materiałowych i przezroczystych, pozwalających regulować ilość docierającego do pomieszczenia światła. Modele specjalnie wyposażamy w mocny mechanizm łańcuszkowy, aby modulowanie preferowaną wysokością tkanin było szybką i wygodną czynnością. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości tkanin w roletach dzień-noc pełnią nie tylko funkcję zaciemniającą, ale także dekoracyjną wnętrz. Tak samo jak plisy zapewniają jednocześnie poczucie prywatności.

Niezawodne plisy do nowoczesnych przestrzeni

Oferujemy plisy umożliwiające zasłanianie wybranej części okna poprzez ich przesuwanie w górę lub w dół. Płynnie działający system pozwala w łatwy i wygodny sposób dopasować ilość światła wpadającego do pomieszczenia. Rolety plisowane zapewniają doskonałe wrażenie wizualne, co jest zasługą ich atrakcyjnej konstrukcji przypominającej harmonijkę oraz kolorystyki. Oferujemy bogaty katalog kolorów i wzorów materiałów, dzięki któremu można idealnie dopasować osłony do preferowanej aranżacji wnętrza.

Rolety plisowane oraz dzień-noc cechuje ponadprzeciętna trwałość przekładająca się na ich długą żywotność. Oba niezawodne systemy oferujemy zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Zapraszamy do współpracy!