Moskitiery plisowane

moskitiera przesuwna
Moskitiera przesuwna

Owady wlatujące do pomieszczeń to źródło ogromnej irytacji, a czasem nawet niebezpieczeństwa. Uciążliwe muchy i komary potrafią zaburzyć przyjemny letni odpoczynek. Pszczoły lub osy, które dostały się do środka, mogą stanowić zagrożenie, zwłaszcza dla osób z alergią.

Wszystkich nieproszonych gości-insektów można uniknąć, instalują moskitierę plisowaną. To bezpieczny i sprawdzony sposób, który łatwo zdobyć – nasza firma chętnie w tym pomoże!

Dlaczego moskitiera plisowana to dobre rozwiązanie?

Moskitiera plisowana to innowacyjny rodzaj osłony. Cechują się wygodnym i prostym systemem składania, który pozwala w dowolnym momencie zsunąć je w harmonijkę. To mechanizm znany z rolet plisowanych. Jest intuicyjny, a także szybki, dzięki czemu w każdej chwili można odsunąć je lub zasunąć. Ten typ moskitier to rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie zdecydowali się na tradycyjny rodzaj ze względu na brak możliwości odsuwania go z okna. Moskitiery plisowane można łatwo poruszać, odsłaniając okna w dowolnym momencie. To najwygodniejszy sposób na ochronę przed owadami.

Proponowane przez nas produkty są trwałe i solidne, dzięki czemu przez długi czas będą spełniać swoją funkcję. Są wykonane z mocnych materiałów, które nie zniekształcają się ani nie odbarwiają. Dzięki zastosowaniu niezawodnego mechanizmu, moskitiery będą składać się gładko i wygodnie przez lata. Wybór moskitier plisowanych to gwarancja wytrzymałych osłon.

Wybierz nasze moskitiery plisowane!

Ochrona przed owadami nie tylko zmniejsza komfort spędzania czasu wewnątrz, ale także pozwala zachować higienę. Oferowane przez nas moskitiery plisowane są świetnym dodatkiem, który nie zaburza estetyki pomieszczenia, ani nie utrudnia wyglądania przez okna. Zapewniają widoczność, jednocześnie doskonale chroniąc przed nieproszonymi gośćmi w postaci owadów, a także zanieczyszczeniami takimi jak opadłe liście lub śmieci niesione przez wiatr. Zapraszamy do kontaktu.