Rolety dzień-noc

Oferowane przez nas rolety dzień-noc w Rumi i innych miejscowościach woj. pomorskiego to obecnie jedne z najczęściej wybieranych osłon okiennych. Konstrukcja jest identyczna jak w tradycyjnych roletach, aby zapewniała stabilność i trwałość. Jednak innowacyjność polega na zastosowaniu naprzemiennych pasków materiału i pasków przeźroczystych.

Regulowane i trwałe rolety dzień-noc

Praktyczna konstrukcja rolet dzień-noc pozwala regulować ich wysokość, jak również ilość wpadającego do wnętrza światła. Takie rozwiązanie daje możliwość budowania przyjemnych i dopasowanych do potrzeb warunków mieszkalnych. Półprzeźroczystość rolety dzień-noc sprawia, że stanowią one doskonałą alternatywę dla klasycznych firan. Zapewniają poczucie prywatności, a ich niebanalny design doskonale uzupełnia aranżacje nowoczesnych wnętrz. Proponujemy wygodne w użytkowaniu modele – wysokość rolet dzień-noc można regulować za pomocą koralików.

Rolety dzień-noc, oferowane w Rumi, montujemy także w mieszkaniach na terenie Redy, Wejherowa, Pucka, Gościcina, Gdyni i okolic. Zapewniamy fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy.

Rolety dzień-noc
Roleta Dzień i noc

Kasety, prowadnice i materiał

Oferowane przez nas rolety dzień-noc znajdują się w dwóch grupach cenowych, dzięki temu każdy znajdzie odpowiednią ofertę dla siebie. Posiadamy kasety rolet i prowadnice w kolorach ramy okiennej, co daje wrażenie spójności ze sobą. Proponujemy materiały białe, brązowe jasne, brązowe ciemne, czarne, mahoniowe, sosnowe czy orzechowe. Umów się z nami na spotkanie, a dobierzemy odpowiednie osłonny okienne do Twoich potrzeb.

Dostępne w naszej ofercie rolety dzień-noc to połączenie stylu, elegancji i funkcjonalności. Ta kombinacja sprawia, że doskonale prezentują się w różnych rodzajach wnętrz.

Tkaniny charakteryzują się wysoką jakością oraz dużym wyborem wzorów i kolorów.

Bezpłatny montaż i pomiar rolet dzień-noc

Rolety dzień-noc na wymiar to pewność, że są one idealnie dopasowane do okna. Dlatego osobiście wykonujemy pomiar, a na jego podstawie przygotowujemy wycenę. Pomiar rolet dzień-noc wykonujemy bezpłatnie podczas pierwszej wizyty.

Czy warto wybrać rolety dzień-noc na wymiar?

Jeżeli zastanawiasz się, czy rolety dzień-noc to rozwiązanie dla Ciebie, zadzwoń do nas! Rolety montujemy w mieszkaniach, domach i biurach. Podczas pierwszego spotkania prezentujemy dostępne materiały, które posiadamy w ofercie. Zapoznaj się z naszym katalogiem materiałów poniżej.

Zapewniamy darmowy pomiar i montaż rolet dzień-noc na terenie:

Gdyni, Rumi, Redy, Wejherowa, Gościcina, Luzina, Władysławowa, Pucka, Kosakowa oraz okolic. Jeśli nie widzisz swojej miejscowości a mieszkasz w pomorskim to zadzwoń.