Rolety dzień-noc

Rolety dzień-noc to obecnie jedne z najczęściej wybieranych osłon okiennych. Konstrukcja jest identyczna jak w tradycyjnych roletach. Dzięki konstrukcji, która składa się z naprzemiennych pasków materiału i pasków przeźroczystych, można regulować ilość wpadającego światła oraz wysokości rolety. Półprzeźroczystość rolety pozwala na rezygnację z klasycznych firan. Wysokość rolet dzień-noc można regulować za pomocą koralików.

Rolety dzień-noc montujemy w wielu mieszkaniach na terenie Redy, Rumi, Wejherowa, Pucka, Gościcina, Gdyni i okolic.

Rolety dzień-noc
Roleta Dzień i noc

Kasety, prowadnice i materiał

Ten rodzaj osłon okiennych znajdują się w dwóch grupach cenowych, dzięki temu każdy znajdzie odpowiednią ofertę dla siebie. Posiadamy kasety rolet i prowadnice w kolorach (białe, brązowe jasne, brązowe ciemne, czarny, mahoń, sosna, orzech) ramy okiennej co daje wrażenie spójności ze sobą. Umów się z nami na spotkanie, a dobierzemy odpowiednie osłonny okienne do Twoich potrzeb.

Dobre rolety dzień-noc to połączenie stylu, elegancji i funkcjonalności, dzięki czemu doskonale prezentują się w różnych rodzajach wnętrz.

Tkaniny charakteryzują się wysoką jakością oraz dużym wyborem wzorów i kolorów.

Bezpłatny montaż i pomiar rolet dzień-noc

Rolety dzień-noc na wymiar to pewność, że są one idealnie dopasowane do okna – osobiście wykonujemy pomiar, a na jego podstawie przygotowujemy wycenę. Pomiar rolet wykonujemy bezpłatnie podczas pierwszej wizyty.

Czy warto wybrać rolety dzień-noc na wymiar?

Jeżeli zastanawiasz się, czy rolety dzień-noc to rozwiązanie dla Ciebie, zadzwoń do nas! Rolety montujemy w mieszkaniach, domach i biurach. Podczas pierwszego spotkania prezentujemy dostępne materiały, które posiadamy w ofercie. Zapoznaj się z naszym katalogiem materiałów poniżej.

Zapewniamy darmowy pomiar i montaż rolet dzień-noc na terenie:

Gdyni, Rumi, Redy, Wejherowa, Gościcina, Luzina, Władysławowa, Pucka, Kosakowa oraz okolic. Jeśli nie widzisz swojej miejscowości a mieszkasz w pomorskim to zadzwoń.