Plisy dachowe

W swojej ofercie posiadamy plisy okienne mocowane do okien dachowych. Dobre plisy na okna dachowe wykonujemy także z tkanin typu blackout (gumowanych) oraz transparentne z powłoką metaliczną odbijającą światło, dzięki czemu minimalizuje się nagrzewanie pomieszczenia. W oknach dachowych stosujemy prowadnice w kolorze anodowanym lub w okleinie drewnopodobnej. Doskonale sprawdzą się w łazience, sypialni oraz biurze.

Plisy dachowe  z prowadnicami
Plisa dachowa

Bezpłatny pomiar i montaż plis

Plisy dachowe Rumi, Redy, Wejherowa, Gościcina, Luzina, Władysławowa, Pucka, Kosakowa, Gdyni oraz okolic.

Plisy dachowe na wymiar to pewność, że są one idealnie dopasowane do okna – osobiście wykonujemy bezpłatny pomiar. Na jego podstawie przygotowujemy wycenę.

Kolory profili do plis okiennych

Wzornik profili
PlisKolor profili

Twoje okna dachowe mają ramy inne niż białe? Nie szkodzi. Posiadamy profile w różnych odcieniach. Dostępne kolory profili plis na okna dachowe: biały, antracyt, brąz, czarny, ciemna oliwka, kość słoniowa, dąb bagienny, mahoń, mahoniowy brąz, sosna, orzech, szampański, srebrny, złoty dąb. Plisy na wymiar zapewniają intymność oraz ochronę przed nadmiernym Słońcem.

Czy plisy okienne są dla Ciebie? Poznaj zalety plis na okno dachowe

Jeżeli poszukujesz osłony na okno dachowe i zastanawiasz się, czy plisy to dobre rozwiązanie, zadzwoń do nas! Montaż plis dachowych wykonujemy w mieszkaniach, domach, biurach. Plisy na okno dachowe doskonale sprawdzają się we wszystkich pomieszczeniach, m.in. kuchni, łazience, sypialni. Podczas spotkania prezentujemy dostępne materiały. U nas znajdziesz plisy w różnych grupach cenowych,
posiadamy także plisy zaciemniające (blackout), które świetnie sprawdzają się na oknach dachowych. Zapewniamy darmowy pomiar i montaż na terenie: Rumi, Redy, Wejherowa, Gościcina, Luzina, Władysławowa, Pucka, Kosakowa, Gdyni oraz okolic.

Jakie plisy dachowe wybrać?

W ofercie posiadamy osłony okienne transparentne, półprzezroczyste i zaciemniające, które warto dobrać pod względem funkcjonalności. W pomieszczeniach, gdzie chcemy zminimalizować ilość wpadającego Słońca proponujemy plisy dachowe zaciemniające. Tego rodzaju plisy okienne montujemy najczęściej w sypialniach oraz w pomieszczeniach, których okno znajduje się po południowej stronie. Plisy transparentne i półprzezroczyste doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach, w których zależy nam na osłonięciu okna oraz na prywatności.

Dlaczego warto wybrać plisy na okno dachowe na wymiar?

Rolety plisowane to idealnie dopasowane osłony okienne w każdym wnętrzu. Zapewniają ochronę przed słońcem, gwarantują prywatność oraz pełnią funkcję dekoracyjną nadając niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu. Poniżej znajdziesz katalog kolorów i wzorów materiałów.

W swojej ofercie posiadamy plisy okienne mocowane do okien dachowych. Plisy na okna dachowe wykonujemy także z tkanin typu blackout (gumowanych) oraz transparentne z powłoką metaliczną odbijającą światło, dzięki czemu minimalizuje się nagrzewanie pomieszczenia. W oknach dachowych stosujemy prowadnice w kolorze anodowanym lub w okleinie drewnopodobnej. Doskonale sprawdzą się w łazience, sypialni oraz biurze.