Rolety Materiałowe

Rolety materiałowe wewnętrzne to jedne z popularniejszych osłon okiennych. Rolety w kasecie na wymiar, które montujemy, jest przykręcana do listwy przyszybowej dlatego służą wiele lat. Wysokość rolety jest regulowana za pomocą koralików znajdujących się z boku kasety.

Rolety w kasecie – Rumia, Reda, Wejherowo i okolice

Na popularność rolet na wymiar wpływa duży wybór kolorów materiałów oraz rodzaj tkanin – mniej lub bardziej zaciemniających. Dostępne są różne kolory kaset(biały, brązowy, srebrny, dąb bagienny, mahoń, orzech, sosna, złoty dąb, wiśnia, venge), dzięki czemu dopasujemy je do koloru ramy okna. Rolety materiałowe pasują niemal do każdego okna, także do wąskich drzwi balkonowych lub tarasowych. Montujemy je we wszystkich pomieszczeniach w domach i mieszkaniach. Doskonale sprawdzą się w sypialni, kuchni oraz łazience.

Roleta materiałowa
Rolety na wymiar

Rolety materiałowe, które posiadamy dostępne są w różnych grupach cenowych, dlatego z pewnością znajdziesz u nas odpowiedni materiał dla siebie. Umów się z nami na spotkanie, a dobierzemy odpowiednie osłonny okienne do Twoich okien.

Bezpłatny montaż i pomiar rolet materiałowych

Rolety materiałowe na wymiar to pewność, że są one idealnie dopasowane do okna. Osobiście wykonujemy pomiar, a na jego podstawie przygotowujemy wycenę. Pomiar rolet materiałowych wykonujemy bezpłatnie podczas pierwszej wizyty.

Czy warto wybrać rolety materiałowe na wymiar i dlaczego?

Dzięki roletom wewnętrznym, możesz regulować ilość wpadającego Słońca do pomieszczenia. Wybierając rolety w kasecie zaciemniające, które odbijają promienie słoneczne, utrzymasz niską temperaturę w upalne dni, a także uchronisz swoje meble i przedmioty znajdujące się w pomieszczeniu przed wyblaknięciem. Rolety materiałowe pozwolą zachować intymność, dzięki nim zasłonisz możliwość zaglądania z zewnątrz, co gwarantuje pełną swobodę w Twoim domu.

Jeżeli zastanawiasz się, czy to rozwiązanie dla Ciebie, zadzwoń do nas! Rolety w kasecie montujemy w mieszkaniach, domach i biurach. Podczas pierwszego spotkania prezentujemy dostępne materiały oraz kolory kaset. Zapewniamy darmowy pomiar i montaż na terenie:

Gdyni, Rumi, Redy, Wejherowa, Gościcina, Luzina, Władysławowa, Pucka, Kosakowa oraz okolic.

Roleta okienna