Moskitiery

Dobra moskitiera stanowi doskonałą barierę, która zatrzyma muchy, komary i robaki na zewnątrz. To komfortowa alternatywa dla wszelkiego rodzaju owadobójczych środków chemicznych. Nasze moskitiery wykonane są z grafitowej siatki, ponieważ ten kolor gwarantuje najlepszą widoczność. Profile moskitier dostępne są w kolorach: biały, złoty dąb, brąz oraz antracyt.

W swojej ofercie posiadamy: moskitierę na okno – moskitierę ramkową, moskitierę przesuwną, moskitierę na drzwi. Moskitiery idealnie sprawdzą się w mieszkaniu, biurze czy domku letniskowym. Są użyteczne wszędzie tam, gdzie pojawiają się uciążliwe insekty: nad jeziorem, morzem, przy lesie, ale i w mieście.

moskitiera przesuwna
Moskitiera przesuwna

Dlaczego warto wybrać moskitierę ramkową?

Moskitiery tarasowe przesuwne są funkcjonalne i wygodne, a przy tym nie wymagają skomplikowanej instalacji. Tego typu moskitiery montujemy, wykorzystując specjalne uchwyty zaciskowe, dzięki czemu podczas montażu nie wiercimy w ramach okna dziur, a po ewentualnym zdjęciu moskitiery na oknie nie pozostają żadne ślady. Cała instalacja nie pozostawia żadnych śladów, więc doskonale sprawdzi się także w wynajmowanym mieszkaniu.

Moskitiera na wymiar gwarantuje dokładne dopasowanie do okna, a profesjonalny montaż pozwoli cieszyć się ciepłymi dniami bez niespodziewanych gości 😉

Profesjonalny montaż moskitier w Rumi i okolicy

Umów się z nami na spotkanie. Podczas pierwszej wizyty wykonamy bezpłatny pomiar oraz wycenę. Kiedy już będziesz znać te dane, możesz zdecydować się na zamówienie u nas wymarzonej moskitiery. Nie pobieramy dodatkowych opłat za montaż. Usługi realizujemy w Gdyni, Rumi, Redzie, Wejherowie, Bieszkowicach, Krokowej, Pucku, Władysławowie, Luzinie, Bolszewie i okolicach.

Masz wątpliwości czy zamontujemy osłony okienne w Twojej miejscowości? Jakiekolwiek inne pytania dotyczące instalacji moskitier? Zadzwoń!

Pomiar, wycenę i montaż wykonujemy bez opłat.

moskitiera tarasowa
Moskitiera drzwiowa