Moskitiery

Dobra moskitiera stanowi doskonałą barierę, która zatrzyma muchy, komary, robaki i insekty na zewnątrz. Nasze moskitiery wykonane są z grafitowej siatki, ponieważ ten kolor gwarantuje widoczność. Profile moskitier dostępne są w kolorach: biały, złoty dąb, brąz oraz antracyt.

W swojej ofercie posiadamy: moskitierę na okno – moskitiera ramowa, moskitiera przesuwna, moskitiera na drzwi. Moskitiery idealnie sprawdzą się w mieszkaniu, biurze, domku letniskowym. Nad jeziorem, morzem, przy lesie oraz w mieście.

moskitiera przesuwna
Moskitiera przesuwna

Dlaczego warto wybrać moskitierę ramkową?

Tego typu moskitiery montujemy wykorzystując specjalne uchwyty zaciskowe, dzięki czemu podczas montażu nie wiercimy w ramach okna dziur, a po ewentualnym zdjęciu moskitiery na oknie nie pozostają żadne ślady.

Moskitiera na wymiar gwarantuje dokładne dopasowanie do okna, a profesjonalny montaż pozwoli cieszyć się ciepłymi dniami bez niespodziewanych gości 😉

Umów się z nami na spotkanie. Podczas pierwszej wizyty wykonamy bezpłatny pomiar oraz wycenę. Nie pobieramy dodatkowych opłat za montaż. Usługę realizujemy w Gdyni, Rumi, Redzie, Wejherowie, Bieszkowicach, Krokowie, Pucku, Władysławowie, Luzinie, Bolszewie i okolicach.

Masz wątpliwości czy zamontujemy osłony okienne w Twojej miejscowości?! Zadzwoń!

Pomiar, wycenę i montaż wykonujemy bez opłat.

moskitiera tarasowa
Moskitiera drzwiowa