Plisy

Roleta plisowana jako jedyna osłona okienna pozwala na zasłonięcie wybranej części okna – można przesuwać ją w górę i w dół. Plisy montujemy w świetle szyby – do okna, dzięki czemu nie wychodzi ona poza listwę przyszybową, pomieszczenie wydaje się większe. Dzięki temu, że ta osłona okienna nie posiada kasety, nie istnieje ryzyko uszkodzenia ściany przy otwieraniu okna lub drzwi balkonowych. Wysokość plisy reguluje się manualnie, trzymając za uchwyt, który znajduje się na górnym i dolnym profilu. Dzięki regulacji można osłonić dowolną część okna. W ofercie posiadamy także plisy na okna dachowe.

Plisy Reda, Rumia, Wejherowo, Gościcino, Puck, Władysławowo, Gdynia, Pogórze, Kosakowo i okolice.

Zdjęcie plisy na produkcji
Produkcja plisy

Rolety plisowane do domu i biura

Doskonała estetyka i wysoka trwałość to najważniejsze cechy rolet plisowanych. Dlatego w Rumi i okolicach zdobią one nie tylko domy klientów indywidualnych, ale także nowoczesne biura. Plisy doskonale odnajdują się również w przestrzeniach komercyjnych. To zasługa ich eleganckiego wyglądu, który potrafi harmonijnie współgrać z różnymi stylami aranżacyjnymi. Wystarczy dobrać odpowiedni kolor i wzór rolet plisowanych, aby dopełnić wystrój wnętrza. Oferowane przez nas modele wyróżnia też solidna konstrukcja gwarantująca ich długotrwałe użytkowanie. Cechy te sprawiają, że plisy są inwestycją na lata. Rumia to siedziba naszej doświadczonej firmy, jednak profesjonalne usługi oferujemy klientom z różnych miast woj. pomorskiego. Zapraszamy!

Bezpłatny pomiar i montaż

Dobre plisy na wymiar to pewność, że są one idealnie dopasowane do okna – osobiście wykonujemy bezpłatny pomiar. Na jego podstawie przygotowujemy wycenę.

Kolor profili plis i uchwytów
Kolory profili

Kolory profili do plis okiennych

Twoje okna mają ramy inne niż białe? Nie szkodzi. Posiadamy profile aluminiowe w różnych odcieniach. Dostępne kolory profili plis: biały, antracyt, brąz ciemny, brąz jasny, czarny, ciemna oliwka, kość słoniowa, dąb bagienny, mahoń, mahoniowy brąz, sosna, orzech, szampański, srebrny, złoty dąb. Żaluzje plisowane na wymiar zapewniają intymność oraz ochronę przed nadmiernym Słońcem.

Plisy zaciemniające w biurze
Plisy w biurze

Czy rolety plisowane okienne są dla Ciebie?

Jeżeli zastanawiasz się, czy żaluzje plisowane okienne są dla Ciebie, zadzwoń do nas! Montujemy w mieszkaniach, domach, domkach rekreacyjnych, biurach. Rolety plisowane doskonale sprawdzają się we wszystkich pomieszczeniach, m.in. kuchni, łazience, sypialni. Podczas spotkania prezentujemy dostępne materiały, z których wykonywane są plisy. U nas znajdziesz rolety plisowane w różnych grupach cenowych, posiadamy także plisy zaciemniające (blackout).

Zapewniamy darmowy pomiar i montaż na terenie:

Rumi, Redy, Wejherowa, Gościcina, Luzina, Bolszewo, Władysławowa, Pucka, Kosakowa, Gdyni, Pogórza oraz okolic.

Jakie plisy okienne wybrać?


W ofercie posiadamy osłony okienne transparentne, półprzezroczyste i zaciemniające, które warto dobrać pod względem funkcjonalności. W pomieszczeniach, gdzie chcemy zminimalizować ilość wpadającego słońca, proponujemy dobre rolety plisowane okienne zaciemniające (tzw. blackout). Tego rodzaju rolety plisowane montujemy najczęściej w sypialniach oraz w pomieszczeniach, których okno znajduje się po południowej stronie. Plisy transparentne i półprzezroczyste doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach, w których zależy nam na osłonięciu okna oraz na prywatności.

Plisa okienna
Plisa okienna

Dlaczego warto wybrać rolety plisowane na wymiar?

Rolety plisowane to idealnie dopasowane osłony okienne w każdym wnętrzu. Zapewniają ochronę przed słońcem, gwarantują prywatność oraz pełnią funkcję dekoracyjną nadając niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu. Poniżej znajdziesz katalog kolorów i wzorów materiałów.