Rolety, plisy i żaluzje – oferta dla Klientów z Pogórza

rolety na wymiar

Codziennie udowadniamy, że wystrój wnętrz łączących wysoką funkcjonalność ze stylowym designem jest nie tylko możliwy, ale także łatwy w realizacji. Oferujemy profesjonalny montaż rolet, żaluzji i plis na terenie Pogórza. W swojej pracy przykładamy wagę do budowania relacji z Klientem opierających się na eksperckiej wiedzy i wzajemnym zaufaniu. Dlatego proponujemy bezpłatny pomiar okien na rolety plisowane lub żaluzje oraz pełne doradztwo podczas wyboru koloru i rodzaju tkaniny. Dzięki naszemu wsparciu stworzysz praktyczną i atrakcyjną wizualnie kompozycję, która ochroni Cię przed przegrzaniem i zapewni prywatność na co dzień. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Rolety plisowane – kwintesencja komfortu i elegancji

Rolety plisowane są niezwykle praktycznym i modnym rozwiązaniem, które wniesie kojącą i intymną atmosferę do pomieszczenia. Swoją skuteczność zawdzięczają szczególnej budowie umożliwiającej osłonięcie wybranej części okna. Dzięki prostemu mechanizmowi regulacji wysokości plisy pozwalają na regulację nasłonecznienia w pokoju do własnych oczekiwań. Dostępne w wielu kolorach do wyboru doskonale komponują się ze stylem wystroju i sprawdzą się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Rolety plisowane, które montujemy na terenie Pogórza, wyróżniają się imponującą wytrzymałością. Dzięki wcześniejszym, szczegółowym pomiarom idealnie przylegają do szyby, gwarantując precyzyjną ochronę przeciwsłoneczną.

Bogata oferta osłon okiennych w różnych wariantach

W naszej ofercie znajdują się rolety z możliwością swobodnego wyboru koloru i rodzaju materiału. Dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie odpowiadać na bieżące potrzeby Klientów, a oferowane produkty są zgodne z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz. Oprócz rolet plisowanych w naszym asortymencie można znaleźć osłony materiałowe w kasecie oraz dzień-noc, które stanowią nieodłączny element współczesnych pomieszczeń. Zapewniamy bogatą paletę barw materiału do wyboru. Popularnością cieszą się takie kolory jak biel, jasny i ciemny brąz, czerń, sosna czy orzech. W zależności od potrzeb Klienta wykorzystujemy tkaniny o różnym stopniu przepuszczalności światła słonecznego.

W naszej ofercie dostępne są także rolety o funkcji zaciemniającej. Dla dużych okien i przeszkleń np. w salonach kosmetycznych, masażu i hotelach oraz biurach polecamy natomiast funkcjonalne żaluzje pionowe.